CDN OPT!MA

Opis programu

Skuteczne i nowoczesne zarządzanie w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.


Takim rozwiązaniem jest CDN OPT!MA - nowoczesny, zintegrowany system do zarządzania odpowiadający na potrzeby małych i średnich firm.


CDN OPT!MA spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską. Pozwala na prowadzenie firmy zgodnie ze standardami europejskimi.


CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa CDN OPT!MA daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy.


Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA.

Moduły CDN OPT!MA

Faktury, Magazyn, Kasa/Bank, CRM, Księga Handlowa, Księga podatkowa, Środki trwałe, Płace i kadry, Analizy, CDN Detal.System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne oraz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych.

Technologia

System CDN OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. Współpracuje z innymi aplikacjami (doskonale integruje się z Microsoft Office 2003). System jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.


System CDN OPT!MA odpowiada na potrzeby bieżącego zarządzania firmą i prognozowania jej działalności. To zintegrowany system, w którym wszystkie moduły tworzą całość, gdzie zasadą jest: "jednorazowe wprowadzanie danych" - dokumenty wprowadzone do programu poprzez jeden moduł są automatycznie dostępne w pozostałych modułach. Pozwala to na znaczne przyspieszenie i zautomatyzowanie pracy firmy, a kadrze zarządzającej daje możliwość wszechstronnych analiz w oparciu o dane firmy.

Do góry

Strona główna Oprogramowanie Produkty Sprzęt Serwis Biuro podatkowo-księgowe Kontakt Mapa Strony