CDN ASYSTA

ASYSTA COMARCH CDN, to swego rodzaju POLISA, której zakup umożliwi Państwa firmie bezpieczne przejście przez burzliwy okres zmian i dostosowania systemu podatkowego, przepisów kadrowo-płacowych oraz nowych zasad obrotu handlowego w Unii Europejskiej.


CDN ASYSTA to rodzaj polisy, którą każdy Użytkownik otrzymuje wraz z zakupem nowego systemu. W jej skład wchodzi standardowa gwarancja na system (jedna z niewielu udzielanych na polskim rynku przez producentów oprogramowania) oraz zestaw dodatkowych korzyści.


ASYSTA COMARCH CDN zapewnia Państwu ponadto:

  • Uaktualnienie oprogramowania wynikające ze zmian w przepisach prawnych oraz wprowadzeniem nowych funkcji,
  • Prawo do wszystkich bezpłatnych nowych wersji oprogramowania - zarówno uwzględniających najnowsze przepisy prawne, jak również nową funkcjonalność (nie dotyczy kosztów dostarczenia, nośnika i instalacji),
  • Prawo do korzystania z pomocy telefonicznej specjalistów Comarch (hot-line),
  • Prawo do wsparcia merytorycznego i technicznego ze strony Partnerów Comarch,
  • Indywidualny dostęp do stron internetowych, gdzie znajdują się informacje istotne dla Klientów. Dostęp do indywidualnych stron zapewniony jest poprzez Kartę Klienta Comarch, którą otrzymuje każdy Klient (karta zawiera unikalny numer identyfikacyjny - ID oraz PIN),
  • W przypadku zakupu nowszych i bardziej zaawansowanych systemów CDN - możliwość migrowania większości danych z poprzedniego systemu CDN oraz prawo do specjalnych zniżek.

CDN ASYSTA jest ważna przez rok, a jej dodatkową cechą jest możliwość przedłużenia na kolejny rok. Konsekwencją przedłużenia CDN ASYSTY jest otrzymanie takich samych korzyści, jakie przysługują Klientowi przy zakupie nowego systemu.

Strona główna Oprogramowanie Produkty Sprzęt Serwis Biuro podatkowo-księgowe Kontakt Mapa Strony