Systemy wspomagające zarządzanie firmą

Jesteśmy autoryzowanym dealerem produktów CDN, jak również producentem własnego systemu oprogramowania, sprzedawanego pod nazwą OMNIBUS i używanego przez wiele firm naszego regionu.


Instalujemy programy, szkolimy użytkowników w zakresie obsługi, sprzedajemy i konfigurujemy platformy, na których pracuje system (komputery, systemy operacyjne, sieci).


W systemach sprzedaży detalicznej (i nie tylko) uzupełniamy systemy o kasy fiskalne, systemy identyfikacji oparte o czytniki i drukarki kodów kreskowych oraz wagi.


Nasz sprzęt posiada znak CE, wymagany przez prawo...

Czytaj wiecej

Kasy i drukarki fiskalne

Jesteśmy jedną z największych firm na Pomorzu zajmujących się sprzedażą kas fiskalnych. W naszej ofercie znajdują się małe kasy fiskalne przeznaczone dla małych i średnich firm, jak również kasy systemowe, mogące pracować w placówkach o bardzo dużej liczbie klientów.


Jesteśmy dystrybutorem produktów INNOVA, najlepszych drukarek fiskalnych, taksometrów i weryfikatorów cen.
Ponadto prowadzimy serwis fabryczny taksometrów tej firmy.


Zapewniamy profesjonalny serwis w ciągu kilku godzin od zgłoszenia...

Czytaj wiecej

Systemy kodów kreskowych

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Szczecinie, które zajęły się instalacją systemów identyfikacji w oparciu o czytniki kodów, kolektory danych i drukarki kodów kreskowych. Systemy takie pozwalają na znaczne usprawnienie logistyki, zmniejszeni ilości błędów popełnianych przez pracowników.


W naszej ofercie znajdują się bardzo dobre czytniki, odporne na upadek na twarde podłoże z wysokości 1,5 metra mogące pracować w trudnych warunkach.


Zapewniamy doradztwo przy zakupie i serwis...

Czytaj wiecej

 
 

Strona główna Oprogramowanie Produkty Sprzęt Serwis Kontakt Mapa Strony