Nowa wersja oprogramowania OMNIBUS

Już od 12 grudnia rozpoczynamy instalację nowych wersji systemu "OMNIBUS" na 2008 rok.


Zmiany, których dokonaliśmy i planujemy dokonać w ciągu tego roku to dalsze rozszerzanie funkcjonalnosci systemu oraz integracja z nowym systemem operacyjnym Microsoftu - Windows VISTA.


Zrobiliśmy m.in. funkcję odzyskiwania skasowanych dokumentów oraz kontrahentów, co dotychczas było możliwe tylko przez wykwalifikowany serwis. Obsługę sprzedaży wzbogaciliśmy o znacznie rozbudowany system informacji o zobowiązaniach.


Na prośbę naszych Klientów zmiany w systemie idą w kierunku jego większej elastyczności i jednocześnie zautomatyzowania wielu działań operatora, co powoduje z jednej strony unikanie błędów obsługi, z drugiej możliwość ich samodzielnej naprawy przez użytkownika.


Staraliśmy się o jak największą integrację z programem pełnej księgowości rachunkowej "FK", gdyż dzięki dobrej sytuacji gospodarczej coraz więcej naszych użytkowników rozwija się i potrzebuje takiego rozwiązania.


Zakup aktualizacji to przede wszystkim przedłużenie gwarancji na system, a co za tym idzie nasze wsparcie telefoniczne, prawo do nowych wersji pojawiajacych się w ciągu roku 2008 oraz pierwszeństwo w usługach serwisowych. Jest to forma zawarcia z nami umowy serwisowej na cały nastepny rok.


Od początku 2008 roku zmieniamy sposób licencjonowania systemu - licencje będą udzielane na stanowiska pracy, a więc opłaty za system będą zależne od ilości operatorów pracujących jednocześnie na poszczególnych programach.
Także opłaty za aktualizacje będą zależeć od zadeklarowanej ilości stanowisk, na których będą wykorzystywane poszczególne programy. Pozwoli to dostosować wysokość opłat do intensywności wykorzystania - dzięki czemu opłaty dla tych, którzy wykorzystują system w niewielkim stopniu będą niższe.


Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową ofertą. Wysyłamy mailem lub faksem, w zależności od życzenia.


Skontaktuj się z nami: informacje kontaktowe.

12 Grudnia, 2007

Strona główna Oprogramowanie Produkty Sprzęt Serwis Biuro podatkowo-księgowe Kontakt Mapa Strony